Versenynaptár: Judo

Kedves Judokák  kedves Szülők és Hozzátartozók!

 

A Samurai Judo Club 2017-es éves versenyterve az alábbiak szerint fog alakulni, melyekre konkrét csapatot a szakedzők fognak majd hirdetni, a judokáink aktuális fizikális, technikai és mentális felkészültségük alapján.  Kérünk mindenkit, hogy lehetőség szerint ezeket a napokat tegyék szabaddá. A versenyek pontos helyét, idejét, a versenyzők nevét kb. 10 nappal a kiírás előtt meg fogjuk adni, hogy mindenki felkészülhessen.

Segítségképpen megadom a 2017-es év korosztályi besorolásokat is:

Diák E-2009

Diák D-2008

Diák C-2007

Diák B-2006

Diák A-2005

Serdülő-2004-2003 (B,A)

Ifi- 2002-től.

Junior-1999-től

A legeredményesebb, éremesélyes Diák A,  a Serdülők és Ifik már indulhatnak egy korosztállyal feljebb is, (ha az edző úgy ítéli meg!) a többiek csak a saját korcsoportjukban!

 

A vastagon jelölt versenyek kiemelt fontosságúak (országos/nemzetközi), az aláhúzottak a serdülő/ifi válogatottaknak kötelezőek!

január 14. Ifi ORV válogató-UTE

január 21 junior ORV –válogató-UTE

január 22-régiós verseny Diák ABCD-serdülő-UTE

január 28. felnőtt OB-válogató

január 29. Serdülő B-fiú Diákolimpia-UTE

 

FEBRUÁR 11-12 FOLLONICA-ITA EK(csak a nevezett  ifi válogatottaknak)

február 18. IFI OB válogató-Veszprém

február 19- Domokos László Emlékverseny-Diák+serdülő- Veszprém

február 25. junior MK –válogató-UTE

februárban-Közgáz Kupa-regionális verseny 2009-tól felnőtt korosztályig.

 

március 04. Serdülő A országos Diákolimpia-Siklós

március 11-Tokodaltáró-régiós verseny diák ABCD+serdülő

MÁRCIUS 11-12 -ZÁGRÁB –CRO EURÓPA KUPA(csak a nevezett ifi válogatottaknak

MÁRCIUS 13-15 -ZÁGRÁB NEMZ.EDZŐTÁBOR (csak a nevezett ifi válogatottaknak)

március 25.  EBMEX kupa IFI nemzetközi válogató-Miskolc

márciusban -Budaörs Kupa-Diák+serdülő régiós verseny

 

április 1. felnőtt ORV-válogató

ÁPRILIS 8-9 -TEPLICE-CZE EURÓPA KUPA (csak a nevezett ifi válogatottaknak

ÁPRILIS 10-12 -TEPLICE- NEMZ.EDZŐTÁBOR (csak a nevezett ifi válogatottaknak)

április 09. Diák B,A Magyar Kupa/országos-Debrecen

áprilisban- Diákolimpia – regionális Diák A,B,C,D,E – UTE

április 16- Nyílt nemzetközi verseny DiákABCD, Serdülő,Ifi – Piliscsaba

április 23-Bakony Kupa-régiós verseny DiákABCD+serdülő

április 29-. Budapest Kupa -nemzetközi válogató U18,U13- Budapest  UTE

április 30.. Budapest Kupa -nemzetközi válogató U15,U11- Budapest  UTE

ÁPRILIS 29-30-BERLIN – DE EURÓPA KUPA csak a nevezett ifi válogatottaknak

MÁJUS 1-3-BERLIN NEMZ.EDZŐTÁBOR (csak a nevezett ifi válogatottaknak)

 

 

május.01-03. Válogatott Serdülő nemzetközi edzőtábor-UTE

MÁJUS 06-07 POIESTI (ROM)- EURÓPA KUPA csak a nevezett ifi válogatottaknak

május 13. Junior Diákolimpia

május 13-14 . Strasswalchen- nemzetközi verseny(Ausztria)

MÁJUS 20-21 BIELSKO BIALA(POL)EURÓPA KUPA(csak a nevezett ifi válogatottaknak

MÁJUS 22-24 – BIELSKO BIALA (POL)  NEMZ.EDZŐTÁBOR (csak a nevezett ifi válogatottaknak)

 

május 27. Diákolimpia országos döntő – Diák A,B-Zalaegerszeg

május 28. Diákolimpia országos döntő- Diák C, Ifi -Zalaegerszeg

májusban. Meghívásos verseny-gyermek-diák-Ajka-Padragkút

 

június 3-4. Serdülő Európa kupa – Győr

JÚNIUS 12-16-IFI EB TÁBOR-TATA ((csak a nevezett ifi válogatottaknak)

június 14- övvizsga és utolsó edzés

június 15-tól nyári szünet a tanfolyamos edzéseken a Samurai JC-ben

 

JUNIUS 30-JÚLIUS 2-IFI EURÓPABAJNOKSÁG (LTU)-(csak a nevezett ifi válogatottaknak)

 

július 03-07- Samurai JC –saját tábor

július 10-14. Cegléd nemzetközi  edzőtábor (serdülő+ifi)

július 15-16-Junior EJU Cup-Paks

JÚLIUS 29-AUGUSZTUS 2-IFI VB TÁBOR-TATA (csak a nevezett ifi válogatottaknak)

július 31-augusztus 04-Győr nemzetközi serdülő+ifi edzőtábor

 

AUGUSZTUS 8-10 SANTIGO (CHI) IFI VILÁGBAJNOKSÁG (csak a nevezett ifi válogatottaknak)

augusztus.07-11. Válogatott Serdülő – Ifjúsági nemzetközi edzőtábor-Zirc

augusztus 14-től Samurai versenyzőedzések minden nap!

augusztus 19-20.-Tenkes Kupa-nemzetközi verseny Diák+Serdülő+ifi- Siklós

 

szeptember 11. Samurai JC klubedzések indulnak minden nap

szeptember 9-European League-Algyő/Szeged – U16

szeptember 16. Tóth Péter Emlékverseny – ORV(országos) Diák ABCDE,Serdülő – Eger

szeptember 17-Tokodaltáró-régiós verseny Diák ABCD+serdülő

szeptember 23.  Atom-kupa Diák A,B-ORV ,C-MK -Paks

szeptember 24. Atom-Kupa Serdülő+Ifi   ORV– Paks

Szeptember 30-Varsó-nemzetközi verseny ( serdülő és ifi)

 

október 01. Diák A, Diák B Országos Bajnokság-Cegléd

oktober 1.-Tutti Kupa –régiós Gyermek-Diák-Serdülő-ifi-junior-  Koroncó

október 07. IFI B Országos Bajnokság – Cegléd

október 14-Bányász Kupa-régiós diák ABCD+serdülő

őszi szünetben edzőtábor -Grúzia

október 28. felnőtt MK válogató-Tata

október 29. Ifi Országos Csapatbajnokság – Cegléd

októberben Budapest Bajnokság-régiós – UTE (diák+serdülő)

                     Szentkirályi Kupa- régiós -Kecskemét (serdülő+ifi.)

 

november 4. Serdülő B Országos Bajnokság-Győr

november 11. Diák C Országos Bajnokság -Százhalombatta

november 11-12-Koroska Open –nemzetközi verseny (serdülő és ifi)

november 13-14-Koroska Open –nemzetközi edzőtábor (serdülő és ifi)

november 18-19 Ifi EJU Cup-Győr

november 20-22- ifi EJU edzőtábor-Győr

november 25. Serdülő Országos Bajnokság – Siklós

 

december 02. Országos Serdülő Csapatbajnokság – Cegléd

december 03. III.oszt.felnőtt  OB – Ute

december 3. Mikuláskupa  Gyermek-Diák+Serdülő –Tokodaltáró

december 15-Samurai Kupa és karácsony-utolsó edzés