2017: Judo eredmények

Koroska Open, Szlovénia 2017.11.05.
B és junior B korosztályok magyar bajnoksága, Győr 2017.11.04.
Régiós verseny, Koroncó 2017.10.28.
Ifi országos csapatbajnokság (UTE), Budapest 2017.10.28.
Ifi B (2004-2001) magyar bajnokság, Győr 2017.10.07.
Diák A,B korosztály magyar bajnokság, Debrecen 2017.09.30.
Verseny, Paks 2017.09.23-24.
Verseny, Eger 2017.09.16.
Tenkes Kupa, Siklós 2017.08.19-20.
Győri Európa Kupa, Győr 2017.06.03-04.
Samurai JC: Diák A,B,C és Ifjúsági Országos Diákolimpia, Zalaegerszeg 2017.05.27-28.
Zeltweg International Judoturnier, Ausztria 2017.05.13-14.
Nemzetközi Budapest Kupa, Budapest 2017.04.29-30.
Bakony Kupa, Pápa 2017.04.23.
Diák A és B korosztály Magyar Kupa, Debrecen 2017.04.08.
Ifjúsági Nemzetközi Embex Kupa, Miskolc 2017.03.25.
Domonkos László emlékverseny, Veszprém 2017.02.19.
Ifjúsági Országos Bajnokság, Veszprém 2017.02.18.

Koroska Open, Szlovénia, 2017.11.05.

Lengyel Miksa II.
Száva Zoltán III.
Rickert Zsófi V.
Kiss Virág VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

B és junior B korosztályok magyar bajnoksága, Győr, 2017.11.04.

László Olivér V.
Balogh János V.
Németh Alex V.
Balogh László VII.
Dudás Medárd VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Régiós verseny, Koroncó, 2017.10.28.

Sebők Nórióri I.
Molnár-Somogyvári Bence I.
Molnár-Somogyvári Márk I.
Hornyák Gedeon II.
Kiss Zsombor III.
Balzer Gergő III.
Szkladányi Csongor III.
Dernovits Máté V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifi országos csapatbajnokság (UTE), Budapest, 2017.10.28.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifi B (2004-2001) magyar bajnokság, Győr, 2017.10.07.

Dudás Medárd II.
Dudás Morgan II.
Lengyel Miksa III.
Balogh Zsófia V.
Száva Zoltán VII.
Sarkadi Szabó Ábrahám IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák A,B korosztály magyar bajnokság, Debrecen, 2017.09.30.

Balogh János II.
Gödér Máté III.
Kővágó Levente VII.
Erdős Mercédesz VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Verseny, Paks, 2017.09.23-24.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Verseny, Eger, 2017.09.16.

Diák
Gödér Máté II.
Balogh János II.
Kővágó Levente III.
Szkladányi Csongor IX.
Serdülő korosztály
Dudás Morgan I.
Balogh Zsófia V.
Lengyel Miksa V.
László Olivér VII.
Dudás Medárd IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Tenkes Kupa, Siklós, 2017.08.19-20.

Ifik
Balogh Zsófia I.
Dudás Morgan I.
Dudás Medárd II.
Lengyel Miksa III.
Száva Zoltán III.
Balogh László V.
Sarkadi-Szabó Ábrahám VII.
Lengyel Tas VII.
Havasi Bálint IX.
Serdülő korosztály
Balogh Zsófia I.
Balogh János II.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Győri Európa Kupa, Győr, 2017.06.03-04.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Samurai JC: Diák A,B,C és Ifjúsági Országos Diákolimpia, Zalaegerszeg, 2017.05.27-28.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Zeltweg International Judoturnier, Ausztria, 2017.05.13-14.

U10
Kiss Zsombor IX.
U12
Erdős Mercédesz III.
Gödér Máté V.
U14
László Olivér I.
Balogh Zsófi I.
Sarkadi-Szabó Benjamin III.
Balogh János III.
Kővágó Levente V.
U16
Joó Máté I.
Száva Zoltán I.
Dudás Medárd III.
Lengyel Miksa III.
Sarkadi Szabó Ábrahám III.
Rickert Zsófi V.
Lengyel Tas VII.
Havasi Bálint IX.
Dudás Morgan IX.
U18
Balogh László III.
Balogh Ferenc VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Budapest Kupa, Budapest, 2017.04.29-30.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Bakony Kupa, Pápa, 2017.04.23.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák A és B korosztály Magyar Kupa, Debrecen, 2017.04.08.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifjúsági Nemzetközi Embex Kupa, Miskolc, 2017.03.25.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Domonkos László emlékverseny, Veszprém, 2017.02.19.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifjúsági Országos Bajnokság, Veszprém, 2017.02.18.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére