2016: Judo eredmények

Koroska Open, Szlovénia 2016. november 12-13.
Ifi B Országos Bajnokság, Cegléd 2016. október 22.
Serdülő B fiú Országos Bajnokság, Győrszentiván 2016. október 16.
Diák A korcsoport országos bajnokság, Siklós – International Herbstpokal Turnier, Kufstein 2016. október 01-02.
Atom Kupa, Paks 2016. szeptember 24.
Eger 2016. szeptember 17.
Európa Kupa, Győr 2016. június 04-05.
Országos Diákolimpia Döntő, Cegléd 2016. május 28.
Ausztria, USA, Kazahsztán 2016. május 14-15-16.
Tokoldaltáró 2016. május 07.
Nemzetközi Budapest Kupa, Budapest 2016. április 30.
Nemzetközi verseny, Piliscsaba 2016. április 24.
Magyar Kupa, Debrecen 2016. április 09.
Régiós verseny, Győr 2016. április 04.
Régiós verseny, Budapest 2016. április 04.
Ifjúsági Országos Diákolimpia, Baja 2016. március 20.
Bácska Kupa, Baja 2016. március 19.
Budaörs Kupa, Budaörs 2016. március 12.
Nemzetközi Ebmex-ifjúsági válogató verseny, Miskolc 2016. február 27.
Közgáz Kupa, Budapest 2016. február 27.
Serdülő Országos Diákolimpia Döntő, Vásárosnamény 2016. február 20.
Serdülő B Fiú Országos Diákolimpia, Zalaegerszeg 2016. január 30.

Koroska Open, Szlovénia, 2016.11.12-13.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifi B Országos Bajnokság, Cegléd, 2016.10.22.

Balogh Zsófia III.
Balogh László V.
Kiss Virág V.
Joó Máté VII.
Lengyel Miksa VII.
Dudás Morgan IX.
Lengyel Tas IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő B fiú Országos Bajnokság, Győrszentiván, 2016.10.16.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák A korcsoport országos bajnokság, Siklós – International Herbstpokal Turnier, Kufstein, 2016.10.01-02.

U12
Kővágó Levente III.
Balogh János III.
Szkladányi Csongor IX.
U14
Balogh Zsófia I.
Lengyel Miksa I.
Dudás Morgan II.
Rickert Zsófi II.
Sarkadi-Szabó Benjamin IX.
U16
Kiss Virág II.
Sarkadi-Szabó Ábrahám II.
Száva Zoltán II.
Brousil Dorka III.
Havasi Bálint VII.
Lengyel Tas IX.
U18
Balogh Ferenc V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Atom Kupa, Paks, 2016.09.24.

Diák korosztály
Gödér Máté I.
Szkladányi Csongor II.
Balogh János III.
László Olivér V.
Serdülő korosztály
Kiss Virág I.
Joó Máté I.
Balogh Zsófia V.
Rickert Zsófi V.
Brousil Dorka VII.
Lengyel Miksa VII.
Száva Zoltán VII.
Lengyel Tas IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Eger, 2016.09.17.

Diák korosztály
Gödér Máté I.
Kővágó Levente II.
Dudás Medárd III.
Serdülő korosztály
Brousil Dorka I.
Kiss Virág II.
Rickert Zsófia II.
Száva Zoltán III.
Joó Máté V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Európa Kupa, Győr, 2016.06.04-05.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Országos Diákolimpia Döntő, Cegléd, 2016.05.28.

Gödér Máté II.
Dudás Medárd II.
Kővágó Levente III.
Balogh János III.
László Olivér V.
Kiss Patrik IX.
Havasi Tamás Helyezetlen
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ausztria, USA, Kazahsztán, 2016.05.14-15-16.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Tokoldaltáró, 2016.05.07.

Gödér Máté I.
László Olivér II.
Szkladányi Csongor III.
Kolláth-Pataki Gergő III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Budapest Kupa, Budapest, 2016.04.30.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi verseny, Piliscsaba, 2016.04.24.

Gyermek korosztály
Kiss Zsombor I.
Pagonyi Levente III.
Pagonyi Ábel III.
Kundich Barna III.
Dernovits Máté III.
Kolláth Pataki Gergő III.
Diák korosztály
Gödér Máté I.
László Olivér I.
Balogh János I.
Kiss Patrik II.
Dudás Medárd II.
Havasi Tamás III.
Serdülő korosztály
Dudás Morgan I.
Balogh Zsófia I.
Kiss Virág I.
Lengyel Miksa I.
Brousil Dorka I.
Rickert Zsófi I.
Száva Zoltán I.
Lengyel Tas II.
Vetési Botond III.
Ifjúsági korosztály
Balogh László I.
Halka Márk II.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Magyar Kupa, Debrecen, 2016.04.09.

Kosdi Kovács Zorka II.
Dudás Medárd II.
Balogh János V.
László Olivér VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Régiós verseny, Győr, 2016.04.04.

Dudás Medárd I.
Dudás Morgan I.
László Olivér II.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Régiós verseny, Budapest, 2016.04.04.

Kiss Virág I.
Kosdi Kovács Zorka II.
Balogh János II.
Balogh Zsófia II.
Rickert Zsófi II.
Lengyel Miksa II.
Lengyel Tas III.
Száva Zoltán IV.
Brousil Dorka V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifjúsági Országos Diákolimpia, Baja, 2016.03.20.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Bácska Kupa, Baja, 2016.03.19.

Balogh Zsófia I.
Brousil Dorka II.
Kiss Virág III.
Lengyel Miksa III.
Száva Zoltán III.
Lengyel Tas VII.
Joó Máté IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Budaörs Kupa, Budaörs, 2016.03.12.

Serdülők

Diák korosztályok
Balogh János I.
Kosdi Kovács Zorka II.
Gödér Máté II.
Kiss Levente III.
Dernovics Máté III.
Pagonyi Ábel V.
Kiss Zsombor V.
Dudás Medárd V.
László Olivér V.
Pagonyi Levente VII.
Halka Alex VII.
Lengyel Miksa I.
Száva Zoltán II.
Havasi Bálint V.
Lengyel Tas VII.
Dudás Morgan VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Ebmex-ifjúsági válogató verseny, Miskolc, 2016.02.27.

Balogh László I.
Halka Márk IX.
Balogh Ferenc helyezetlen
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Közgáz Kupa, Budapest, 2016.02.27.

Diák D,E
Kiss Zsombor I.
Francsics Tamás III.
Kolláth-Pataki Gergő IV.
Pagonyi Ábel V.
Kiss Levente V.
Pagonyi Levente V.
Erdős Mercédesz V.
Diák C,B,A
Kosdi –Kovács Zorka I.
Gödér Máté II.
Szkladányi Csongor III.
Halka Alex V.
Rostás Erik helyezetlen
Serdülő-ifi
Vetési Szabolcs II.
Vetési Botond IV.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő Országos Diákolimpia Döntő, Vásárosnamény, 2016.02.20.

Balogh Zsófia I.
Lengyel Miksa I.
Joó Máté II.
Kiss Virág V.
Brousil Dorka V.
Lengyel Tas V.
Dudás Morgan VII.
Száva Zoltán VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő B Fiú Országos Diákolimpia, Zalaegerszeg, 2016.01.30.

Lengyel Miksa III.
Sebestyén András III.
Dudás Morgan VII.
Dudás Medárd VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére