2015: Judo eredmények

Samurai Kupa és Karácsony 2015 2015. december 16.
Mikulás Kupa, Tokodaltáró 2015. december 05.
Serdülő Országos Csapatbajnokság 2015. november 28.
Serdülők Országos Bajnoksága, Baja 2015. november 21.
Koroska Open, Szlovénia 2015. november 15.
Diák C Országos Bajnokság, Budapest 2015. november 14.
Ifjúsági B Országos verseny 2015. november 07.
Budapest Bajnokság, Budapest 2015. október 24.
Serdülő B – Országos Bajnokság, Cegléd 2015. október 17.
Multikraft Wels, Ausztria 2015. október 11.
Diák A – Országos Bajnokság, Tata 2015. október 03.
Nemzetközi Atom Kupa, Paks 2015. szeptember 27.
Nemzetközi Atom Kupa, Paks 2015. szeptember 26.
Tóth Péter Emlékverseny, Eger 2015. szeptember 13.
I.Kárpát-medencei nemzetközi ifjúsági bajnokság, Kiskőrös 2015. szeptember 5.
Tenkes Kupa, Siklós 2015. augusztus 29-30.
Serdülő Európa Kupa, Győr 2015. június 6-7.
21. International Judoturnier, Strasswalchen 2015. május 23.
Országos Diákolimpia Döntő, Cegléd 2015. május 23.
Sárközi László Emlékverseny, Diósd 2015. május 09.
Nemzetközi Budapest Kupa, Budapest 2015. május 02-03.
Nemzetközi Nyílt Judo Verseny, Piliscsaba 2015. április 26.
Serdülő A Országos Diákolimpia, Budapest 2015. április 11.
Domonkos László Emlékverseny, Veszprém 2015. március 28.
Ifjúsági Országos Diákolimpia, Budapest 2015. március 28.
Bácska Kupa, Baja 2015. március 21.
Országos Magyar Kupa, Tata 2015. március 14.
Ifjúsági Országos Bajnokság, Siklós 2015. március 07.
Közgáz Kupa, Budapest 2015. február 14.
Samurai JC diák ABC, BHSE, serdülő, Tatabánya 2015. február 14.
Fiú Serdülő B Országos Diákolimpia 2015. január 31.

Samurai Kupa és Karácsony 2015, 2015.12.16.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Mikulás Kupa, Tokodaltáró, 2015.12.05.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő Országos Csapatbajnokság, 2015.11.28.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülők Országos Bajnoksága, Baja, 2015.11.21.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Koroska Open, Szlovénia, 2015.11.15.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák C Országos Bajnokság, Budapest, 2015.11.14.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifjúsági B Országos verseny, 2015.11.07.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő B – Országos Bajnokság, Cegléd, 2015.10.17.

Joó Máté II.
Sebestyén András III.
Száva Zoltán V.
Havasi Bálint VII.
Dudás Morgan helyezetlen
Lengyel Miksa helyezetlen
Lengyel Tas helyezetlen
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Multikraft Wels, Ausztria, 2015.10.11.

U12
Balogh János I.
U14
Brousil Dorka I.
Rickert Zsófi I.
Balogh Zsófia V.
Száva Zoltán I.
Dudás Morgan II.
Sebestyén András II.
Lengyel Miksa III.
Lengyel Tas III.
Havasi Bálint IV.
U16
Balogh Ferenc I.
Halka Márk VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák A – Országos Bajnokság, Tata, 2015.10.03.

Balogh Zsófia I.
Sebestyén András II.
Rickert Zsófi III.
Lengyel Miksa III.
Dudás Morgan VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Atom Kupa, Paks, 2015.09.27.

Kiss Virág I.
Balogh László I.
Brousil Dorka III.
Balogh László III.
Joó Máté V.
Lengyel Tas VII.
Halka Márk helyezetlen
Száva Zoltán helyezetlen
Balogh Ferenc helyezetlen
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Atom Kupa, Paks, 2015.09.26.

Balogh Zsófia I.
Rickert Zsófi I.
Lengyel Miksa I.
Sebestyén András I.
Dudás Medárd II.
Dudás Morgan III.
Balogh János IV.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Tóth Péter Emlékverseny, Eger, 2015.09.13.

Diák C
Balogh János I.
Diák B
Dudás Medárd V.
Diák A
Balogh Zsófia I.
Rickert Zsófi I.
Sebestyén András I.
Serdülő
Kiss Virág I.
Brousil Dorka I.
Balogh Zsófia II.
Joó Máté II.
Száva Zoltán III.
Halka Márk V.
Lengyel Tas VII.
Havasi Bálint VII.
Rickert Zsófi VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

I.Kárpát-medencei nemzetközi ifjúsági bajnokság, Kiskőrös, 2015.09.05.

Balogh LászlóIII.

Balogh Ferenc IV.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Tenkes Kupa, Siklós, 2015.08.29-30.

U11:
Balogh János I.
Sebestyén Zora helyezetlen
U13:
Balogh Zsófia I.
Rickert Zsófi II.
Sebestyén András II.
Lengyel Miksa III.
Dudás Medárd VII.
Dudás Morgan VII.
U15:
Kiss Virág I.
Brousil Dorka I.
Száva Zoltán I.
Halka Márk III.
Lengyel Tas V.
Joó Máté V.
Havasi Bálint helyezetlen
U17:
Balogh László I.
Balogh Ferenc II.
Csapathelyezés III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő Európa Kupa, Győr, 2015.06.06-07.

Brousil Dorka V.
Joó Máté VII.
Kiss Virág VII.
Lengyel Tas helyezetlen
Havasi Bálint helyezetlen
Halka Márk helyezetlen
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

21. International Judoturnier, Strasswalchen, 2015.05.23.

U14:
Havasi Bálint I.
Kiss Virág III.
Brousil Dorka III.
Joó Máté III.
U16:
Balogh László III.
Balogh Ferenc VII.
Fazekas Péte VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Országos Diákolimpia Döntő, Cegléd, 2015.05.23.

Balogh János I.
Balogh Zsófia II.
Lengyel Miksa III.
Sebestyén András III.
Dudás Morgan V.
Dudás Medárd V.
Kosdi-Kovács Zorka VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Sárközi László Emlékverseny, Diósd, 2015.05.09.

Sebestyén Zora I.
Balogh János II.
Havasi Tamás III.
Pagonyi Levente III.
Szkladányi Csongor III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Budapest Kupa, Budapest, 2015.05.02-03.

Sebestyén András III.
Kiss Virág V.
Balogh Zsófia V.
Lengyel Miksa V.
Brousil Dorka VII.
Dudás Morgan IX.
Dudás Medárd helyezetlen
Halka Márk helyezetlen
Havasi Bálint helyezetlen
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Nyílt Judo Verseny, Piliscsaba, 2015.04.26.

Gyermek korosztály:
Kiss Zsombor III.
Kiss Levente II.
Pagonyi Levente III.
Sebestyén Zora II.
Gödér Máté II.
Diák korosztály:
Kosdi-Kovács Zorka I.
Dudás Medárd I.
Rovó Hanna I.
Dudás Morgan I.
Pagonyi Máté III.
Balogh Zsófia I.
Diák korosztály – Serdülőben:
Lengyel Miksa I. – III.
Rickert Zsófi I. – II.
Sebestyén András I. – III.
Serdülő:
Kiss Virág II.
Brousil Dorka I.
Lengyel Tas II.
Havasi Bálint I.
Joó Máté I.
Halka Márk III.
Száva Zoltán III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő A Országos Diákolimpia, Budapest, 2015.04.11.

Kiss Virág V.
Brousil Dorka V.
Rickert Zsófi VII.
Balogh Zsófia VII.
Joó Máté V.
Halka Márk VII.
Lengyel Tas IX.
Havasi Bálint helyezetlen
Lengyel Miksa helyezetlen
Sebestyén András helyezetlen
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Domonkos László Emlékverseny, Veszprém, 2015.03.28.

Gyermek korosztály:
Sebestyén Zora I.
Pagonyi Levente III.
Diák korosztály:
Kosdi-Kovács Zorka I.
Balogh János I.
Havasi Tamás III.
Dudás Medárd III.
Balogh Zsófia I.
Lengyel Miksa III.
Rickert Zsófi I.
Sebestyén András I.
Serdülő:
Kiss Virág I.
Rickert Zsófi I.
Sebestyén András I.
Balogh Zsófia II.
Brousil Dorka II.
Havasi Bálint II.
Joó Máté II.
Lengyel Tas III.
Halka Márk III.
Lengyel Miksa V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifjúsági Országos Diákolimpia, Budapest, 2015.03.28.

Fazekas Péter IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Bácska Kupa, Baja, 2015.03.21.

Kiss Virág V.
Balogh Zsófia V.
Sebestyén András V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Országos Magyar Kupa, Tata, 2015.03.14.

Lengyel Miksa II.
Sebestyén András II.
Balogh Zsófia V.
Dudás Medárd VII.
Dudás Morgan IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Ifjúsági Országos Bajnokság, Siklós, 2015.03.07.

Brousil Dorka VII.
Fazekas Péter IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Közgáz Kupa, Budapest, 2015.02.14.

Gyermek korosztály:
Kiss Zsombor III.
Kiss Levente III.
Diák korosztály:
Kosdi-Kovács Zorka I.
Balogh János I.
Havasi Tamás VII.
Dudás Medárd I.
Balogh Zsófia I.
Dudás Morgan II.
Száva Zoltán III.
Pagonyi Máté IV.
Serdülő/Ifi:
Balogh Ferenc I.
Halka Márk I.
Balogh László II.
Németh Alex III.
Felnőtt/senior
Dr.Balogh László III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Samurai JC diák ABC, BHSE, serdülő, Tatabánya 2015.02.14.

Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Fiú Serdülő B Országos Diákolimpia, 2015.01.31.

Diák A
Sebestyén András I.
Rickert Zsôfi II.
Dudás Morgan III.
Balogh Zsófia III.
Lengyel Miksa IV.
Diák B
Brousil Zsolt III.
Rovó Hanna IV.
Dudás Medárd V.
Diák C
Balogh János I.
Diák C-D lány
Sebestyén Zora I.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére