2014: Judo eredmények

Mikulás Kupa, Tokoldaltáró 2014. december 06.
Diák C korosztály Országos Bajnoksága, UTE 2014. november 15.
Serdülő Országos Bajnokság, Baja 2014. november 09.
Budapest Bajnokság, UTE 2014. november 02.
Diák B országos bajnokság 2014. október 11.
Diák A országos bajnokság 2014. október 05.
Régiós verseny, Tokodaltáró 2014. szeptember 21.
Tóth Péter emlékverseny, Eger 2014. szeptember 20.
Bányász kupa, Oroszlány 2014. szeptember 06.
PSV – Salzburg 2014. augusztus 27-30.
Országos Diákolimpia 2014. május 31.
Budaörs Kupa 2014. május 25.
Nemzetközi Budapest Kupa 2014. május 03-04.
Paksi nyílt regionális bajnokság 2014. április 12.
Foodtest Kupa-Diósd regionális verseny 2014. április 05.
Domonkos László Emlékverseny, Veszprém 2014. március 22.
Diák A,B korosztályos Magyar Kupa 2014. március 08.
Serdülő Diákolimpia I 2014. február 15.
Közgáz Kupa 2014. február 15.
UTE 2014. február 01.

Mikulás Kupa, Tokoldaltáró, 2014.12.06.

Serdülő
Balogh László I.
Balogh Ferenc III.
Diák
Lengyel Tas I.
Lengyel Miksa I.
Gyermek
Kiss Levente I.
Kiss Zsombor II.
Balogh János I. / II.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák C korosztály Országos Bajnoksága, UTE, 2014.11.15.

Rovó Hanna V.
Brousil Zsolt V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő Országos Bajnokság, Baja, 2014.11.09.

Brousil Dorka III.
Kiss Virág VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Budapest Bajnokság, UTE, 2014.11.02.

Gyermek korosztály
Sebestyén Zora VII.
Balogh János I.
Diák C fiú
Brousil Zsolt III.
Dudás Medárd VII.
Diák B fiú
Dudás Morgan III.
Lengyel Miksa III.
Sebestyén András III.
Diák A fiú
Lengyel Tas II.
Havasi Bálint II.
Joó Máté III.
Diák C-D lány
Rovó Hanna V.
Diák A-B lány
Kiss Virág I.
Rickert Zsófi I.
Balogh Zsófia II.
Brousil Dorka III.
Serdülő
Balogh László II.
Balogh Ferenc IV.
Németh Alex IV.
Rickert Ferenc V.
Halka Márk V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák B országos bajnokság, 2014.10.11.

Egyéni OB
Rickert Zsófi II.
Lengyel Miksa II.
Sebestyén András II.
Balogh Zsófia VII.
Dudás Morgan VII.
Kapuvári Bence VII.
Csapat OB
Rickert Zsófi II.
Lengyel Miksa I.
Sebestyén András I.
Balogh Zsófia II.
Dudás Morgan III.
Kapuvári Bence III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák A országos bajnokság, 2014.10.05.

Egyéni OB
Kiss Virág II.
Brousil Dorka V.
Lengyel Tas V.
Joó Máté III.
Havasi Bálint III.
Csapat OB
Kiss Virág I.
Brousil Dorka I.
Lengyel Tas I.
Joó Máté I.
Havasi Bálint I.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Régiós verseny, Tokodaltáró, 2014. szeptember 21.

Gyermek korosztály
Sebestyén Zora I.
Balogh János I.
Diák C
Brousil Zsolt II.
Diák B
Balogh Zsófi II.
Serdülő
Rickert Ferenc I.
Balogh Ferenc III.
Balogh László III.
Németh Alex II.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Tóth Péter emlékverseny, Eger, 2014. szeptember 20.

Diák C
Dudás Medárd III.
Diák B
Dudás Morgan V.
Kapuvári Bence V.
Lengyel Miksa V.
Rickert Zsófi II.
Sebestyén András I.
Diák A
Kiss Virág I. / II.
Brousil Dorka II.
Lengyel Tas II.
Havasi Bálint II.
Joó Máté III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Bányász-kupa, Oroszlány, 2014. szeptember 06.

U11
Dudás Medárd I.
Balogh János II.
Brousil Zsolt III.
U13
Dudás Morgan I.
Balogh Zsófia II.
Brousil Dorka II.
Száva Zoltán II.
Kapuvári Bence V.
U15
Németh Alex II.
Balogh László IV.
Balogh Ferenc III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

PSV – Salzburg, 2014. augusztus 27-30.

U10
Sebestyén Zora I. / V.
Balogh János IV.
Havasi Tamás V.
U12
Rickert Zsófi I.
Balogh Zsófia III.
Sebestyén András I.
Lengyel Miksa V.
U14
Kiss Virág I. / III.
Brousil Dorka II.
Rickert Ferenc II.
Lengyel Tas III.
Havasi Bálint III.
Száva Zoltán III.
Joó Máté V.
Balogh László VII.
Balogh Ferenc VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Országos Diákolimpia, 2014. május 31.

Diák C
Rovó Hanna III
Dudás Medárd V
Brousil Zsolt V
Diák B
Hadobás Zétény I.
Dudás Morgan III.
Lengyel Miksa III.
Rickert Zsófi III.
Sebestyén Andris III.
Balogh Zsófi VII.
Kapuvári Bence IX.
Diák A
Kiss Virág I.
Havasi Bálint I.
Joó Máté III.
Brousil Dorka III.
Száva Zoltán V.
Benmestoura Elza V.
Lengyel Tas IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Budaörs Kupa, 2014. május 25.

Diák D-E
Sebestyén Zora III
Havasi Tamás V
Balogh János V
Diák C
Dudás Medárd II.
Rovó Hanna III.
Hauer Anna IV.
Brousil Zsolt V.
Diák B
Rickert Zsófi II
Hadobás Zétény I
Sebestyén Andris III
Lengyel Miksa III
Balogh Zsófi I
Dudás Morgan V
Kapuvári Bence V
Diák A
Kiss Virág I
Lengyel Tas III
Brousil Dorka II
Joó Máté I
Havasi Bálint II
Száva Zoltán II
Benmestoura Elza II
Serdülő A(2000-2001)
Hauer Andrea IV
Benmestoura Chiara IV
Rickert Ferenc V
Balogh László VII
Balogh Ferenc VII
Németh Alex VII
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Budapest Kupa, 2014. május 03-04.

U11
Brousil Zsolt helyezetlen
U13
Sebestyén András I.
Hadobás Zétény III.
Kiss Virág V.
Havasi Bálint V.
Lengyel Tas VII.
Rickert Zsófi IX.
Lengyel Miksa helyezetlen
Száva Zoltán helyzetlen
U15
Rickert Ferenc helyezetlen
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Paksi nyílt regionális bajnokság, 2014. április 12.

Diák D-E
Sebestyén Zora II.
Szkladányi Csongor V.
Balogh János VII.
Diák C
Hauer Anna IV.
Rovó Hanna II.
Brousil Zsolt V.
Diák B
Balogh Zsófi VI.
Rickert Zsófi I.
Lengyel Miksa III.
Hadobás Zétény I.
Sebestyén Andris II.
Diák A
Kiss Virág III.
Brousil Dorka II.
Joó Máté II.
Lengyel Tas II.
Havasi Bálint III.
Száva Zoltán III.
Serdülő A(2000-2001)
Brousil Dorka III.
Lengyel Tas V.
Joó Máté II.
Hauer Andrea II.
Benmestoura Chiara V.
Rickert Ferenc V.
Havasi Bálint IX.
Balogh László IX.
Németh Alex IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Foodtest Kupa-Diósd regionális verseny, 2014. április 05.

Diák E
Gödér Máté IV.
Szkladányi Csongor VII.
Sebestyén Zora VII.
Diák D
Havasi Tamás IX.
Balogh János I.
Diák C
Hauer Annai V.
Rovó Hanna II.
Brousil Zsolt VII.
Diák B
Balogh Zsófi V.
Rickert Zsófi III.
Lengyel Miksa V.
Diák A
Kiss Virág III.
Brousil Dorka V.
Benmestoura Elza VII.
Lengyel Tas III.
Havasi Bálint III.
Száva Zoltán II.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Domonkos László Emlékverseny, Veszprém, 2014. március 22.

Diák D-E
Gödér Máté I.
Havasi Tamás III.
Balogh János III.
Diák C
Hauer Anna II.
Diák B
Rickert Zsófi I.
Lengyel Miksa I.
Hadobás Zétény I.
Balogh Zsófi III.
Diák A
Kiss Virág I.
Lengyel Tas II.
Joó Máté I.
Havasi Bálint III.
Száva Zoltán II.
Serdülő A(2000-2001)
Kiss Virág I.
Joó Máté I.
Hauer Andrea II.
Kosdi-Kovács András III.
Havasi Bálint V.
Balogh László V.
Balogh Ferenc V.
Németh Alex V.
Rickert Ferenc VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák A,B korosztályos Magyar Kupa, 2014. március 08.

Diák B
Rickert Zsófi II.
Lengyel Miksa III.
Sebestyén András II.
Hadobás Zétény I.
Diák A
Kiss Virág III.
Brousil Dorka V.
Lengyel Tas V.
Joó Máté I.
Havasi Bálint VII.
Száva Zoltán III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Serdülő Diákolimpia I, 2014. február 15.

Lengyel Tas V.
Havasi Bálint IX.
Kosdi-Kovács András IX.
Rickert Ferenc V.
Száva Zoltán IX.
Németh Alex IV.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Közgáz Kupa, 2014. február 15.

2006-2007-es korcsoport
Gödér Máté I.
Sebestyén Zora III.
Szkladányi Csongor III.
Horn Ádám VII.
2004-2005-ös korcsoport
Brousil Zsolt I.
Rovó Hanna II.
Hauer Anna III.
Havasi Tamás VII.
2002-2003-as korcsoport
Benmestoura Elza III.
2000-2001-es korcsoport
Benmestoura Chiara I. / IV.
Hauer Andrea I. / V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

UTE, 2014. február 01.

Diák E
Sebestyén Zora II.
Gődér Máté II.
Szkladányi Csongor VII.
Diák D
Havasi Tamás V.
Diák C
Brousil Zsolt II.
Rovó Hanna V.
Rovó Hanna V.
Diák B
Rickert Zsófia I.
Hadobás Zétény I.
Lengyel Miksa III.
Diák A
Kiss Virág II.
Száva Zoltán I.hely ell.nélkül / II.hely
Havasi Bálint IV.
Lengyel Tas V.
Brousil Dorka VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére