2013: Judo eredmények

Samurai kupa 2013. december 13.
Mikuláskupa – UTE 2013. december 06.
Diák C bajnokság – UTE 2013. november 16.
Diák A, B, C, D, Serdülő, Százhalombatta 2013. november 03.
Diák A, B Országos Bajnokság, Cegléd 2013. október 19.
21. International Colop Masters Wels 2013. október 13.
Diák Atomkupa és Diák C Magyar Kupa – Paks 2013. szeptember 28.
Budapest Bajnokság – UTE 2013. szeptember 14.
9. International ASVÖ Salzburg/Mondsee nemzetközi verseny 2013. augusztus 31.
Bajai Országos Diákolimpia Döntő 2013. június 01.
Budaörs kupa 2013. május 25.
Észak-dunántúli régiós rangsorverseny 2013. május 12.
II. Tavasz Kupa 2013. május 11.
Nemzetközi Budapest Kupa 2013. május 04-05.
Piliscsaba, I. Nemzetközi diák, serdülő és ifi judobajnokság az Észak-dunántúli régió szervezésében 2013. április 14.
Paks, Regionális Diákolimpia 2013. április 07.
Kiskőrös, Regionális Diákolimpia 2013. március 24.
UTE Diákolimpia 2013. február 24.
UTE Diákolimpia 2013. február 04.

Samurai kupa, 2013. december 13.

Kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek!
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Mikuláskupa – UTE, 2013. december 06.

2005-2006-2007-as korcsoport
Kiss Patrik I.
Horn Ádám III.
Sebestyén Zora V.
Gödér Máté IV.
Kosdi Kovács Zorka VII.
Havasi Tamás VII.
2003-2004-es korcsoport
Sebestyén András II.
Rovó Hanna II.
Hauer Anna III.
Brousil Zsolt V.
2001-2002-es korcsoport
Lengyel Tas I.
Kosdi-Kovács András I.
Benmestoura Elza I.
Benmestoura Chiara II.
Rickert Ferenc II.
Száva Zoltán II.
Németh Norbert II.
Hauer Anna II.
Brousil Dorka III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák C bajnokság – UTE, 2013. november 16.

Rickert Zsófia III. e. / I. cs.
Lengyel Miksa III. e. / I. cs.
Hadobás Zétény III. e. / I. cs.
Sebestény András VII. e.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák A, B, C, D, Serdülő, Százhalombatta, 2013. november 03.

Diák DE
Brousil Zsolt II.
Sebestyén Zora III.
Havasi Tamás V.
Diák C
Lengyel Miksa II.
Sebestyén András II.
Rickert Zsófia I.
Hadobás Zétény I.
Diák B
Havasi Bálint I.
Joó Máté II.
Lengyel Tas I.
Lengyel Tas II.
Száva Zoltán II.
Diák A
Kosdi-Kovács András II.
Németh Norbert IV.
Serdülők
Fazekas Péter II.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák A, B Országos Bajnokság, Cegléd, 2013. október 19.

Diák B
Kiss Virág II. e. / II. cs.
Havasi Bálint II. e. / III. cs.
Joó Máté III. e. / III. cs.
Brousil Dorka VII. e. / II. cs.
Száva Zoltán VII. e. / III. cs.
Lengyel Tas IX. e.
Diák A
Kosdi Kovács András VII.
Rickert Ferenc IX.
Németh Norbert VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

21. International Colop Masters Wels, 2013. október 13.

U12
Joó Máté I.
Száva Zoltán I.
Rickert Zsófia II.
Havasi Bálint III.
Kiss Virág V.
Brousil Dorka V.
Lengyel Miksa V.
Sebestyén András V.
Lengyel Tas VII.
U14
Fazekas Péter III.
Kosdi Kovács András VII.
Rickert Ferenc IX.
Németh Norbert IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Diák Atomkupa és Diák C Magyar Kupa – Paks, 2013. szeptember 28.

Diák C
Lengyel Miksa I.
Sebestyén András III.
Rickert Zsófia II.
Hadobás Zétény II.
Diák B
Kiss Virág III.
Havasi Bálint III.
Joó Máté III.
Lengyel Tas VII.
Száva Zoltán VII.
Brousil Dorka V.
Diák A
Kosdi-Kovács András V.
Németh Norbert V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Budapest Bajnokság – UTE, 2013. szeptember 14.

Diák E
Sebestyén Zora III.
Diák D
Brousil Zsolt III.
Diák C
Lengyel Miksa I.
Sebestyén András II.
Rickert Zsófia II.
Hadobás Zétény I.
Diák B
Kiss Virág I.
Havasi Bálint II.
Joó Máté II.
Lengyel Tas III.
Száva Zoltán III.
Brousil Dorka V.
Diák A
Kosdi-Kovács András IV.
Németh Alex IV.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

9. International ASVÖ Salzburg/Mondsee nemzetközi verseny, 2013. augusztus 31.

U10
Brousil Zsolt VII.
U12
Havasi Bálint I.
Hadobás Zétény I.
Kiss Virág III.
Brousil Dorka III.
Lengyel Tas III.
Lengyel Miksa V.
Sebestyén András V.
Rickert Zsófia VII.
U14
Fazekas Péter V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Bajai Országos Diákolimpia Döntő, 2013. június 01.

Diák C
Hadobás Zétény I.
Rickert Zsófia I.
Lengyel Miksa VII.
Sebestyén András IX.
Diák B
Havasi Bálint I.
Joó Máté III.
Brousil Dorka V.
Kiss Virág V.
Száva Zoltán V.
Lengyel Tas VII.
Diák A
Kosdi-Kovács András V.
Németh Norbert IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Budaörs kupa, 2013. május 25.

Diák DE
Kiss Patrik I.
Sebestyén Zorka II.
Brousil Zsolt III.
Havasi Tamás III.
Diák C
Rickert Zsófia I.
Lengyel Miksa I.
Sebestyén András III.
Diák B
Joó Máté I.
Brousil Dorka II.
Havasi Bálint II.
Kiss Virág III.
Száva Zoltán III.
Lengyel Tas III.
Diák A
Kosdi-Kovács András II.
Rickert Ferenc III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Észak-dunántúli régiós rangsorverseny, 2013. május 12.

Diák DE
Sebestyén Zorka I.
Brousil Zsolt I.
Kiss Patrik II.
Havasi Tamás III.
Diák C
Rickert Zsófia I.
Lengyel Miksa I.
Sebestyén András II.
Diák B
Kiss Virág I.
Brousil Dorka I.
Joó Máté I.
Száva Zoltán I.
Havasi Bálint II.
Lengyel Tas III.
Diák A
Kosdi-Kovács András III.
Németh Norbert III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

II. Tavasz Kupa, 2013. május 11.

Szkladányi Csongor I.
Gődér Máté I.
Letoha József I.
Szőke-Máté Gergő I.
Brousil Zsolt I.
Brousil Dorka I.
Száva Zoltán I.
Mátrai-Csepeli Miklós II.
Fazekas András Mór II.
Sebestyén Zora II.
Horváth Dömötör II.
Németh Alex II.
Mátrai-Csepeli Gábor III.
Horn Ádám III.
Süle-Szigeti Boróka III.
Havasi Tamás III.
Horváth Benedek III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Nemzetközi Budapest Kupa, 2013. május 04-05.

U13
Havasi Bálint IX.
Joó Máté VII.
U11
Hadobás Zétény I.
Sebestény András VII.
Lengyel Miksa XI.
U15
Fazekas Péter XI.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Piliscsaba, I. Nemzetközi diák, serdülő és ifi judobajnokság az Észak-dunántúli régió szervezésében, 2013. április 14.

Diák D/E
Kiss Patrik I.
Havasi Tamás I.
Sebestyén Zora II.
Szőke-Máté Gergő III.
Fazekas András Mór III.
Brousil Zsolt III.
Diák C
Hadobás Zétény I.
Rickert Zsófi I.
Sebestyén András II.
Lengyel Miksa III.
Diák B
Joó Máté I.
Kiss Virág I.
Havasi Bálint III.
Brousil Dorka V.
Diák A
Kosdi-Kovács András III.
Németh Norbert V.
Serdülő
Fazekas Péter IX.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Paks, Regionális Diákolimpia, 2013. április 24.

Diák C
Rickert Zsófi I.
Sebestyén András II.
Lengyel Miksa III.
Diák B
Joó Máté I.
Kiss Virág II.
Havasi Bálint II.
Brousil Dorka III.
Száva Zoltán IV.
Lengyel Tas VII.
Diák A
Németh Norbert II.
Rickert Ferenc IV.
Serdülő
Fazekas Péter V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

Kiskőrös, Regionális Diákolimpia, 2013. március 24.

Serdülő
Szigeti Csaba I.
Havasi Marcell II.
Diák E
Szőke-Máté Gergő I.
Kiss Patrik I.
Havasi Tamás III.
Diák C
Rickert Zsófi II.
Lengyel Miksa III.
Diák B
Havasi Bálint I.
Poós-Máté Dániel II.
Száva Zoltán II.
Kiss Virág III.
Lengyel Tas V.
Diák A
Kosdi-Kovás András I.
Németh Norbert II.
Rickert Ferenc III.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

UTE Diákolimpia, 2013. február 24.

Hadobás Zétény I.
Brousil Zsolt II.
Klemán Krisztián II.
Lengyel Miksa II.
Sebestyén András II.
Müller Áron III.
Poós-Máté Kamilla III.
Rickert Zsófia III.
Lengyel Tas III.
Poós-Máté Dániel III.
Száva Zoltán IV.
Rickert Ferenc V.
Havasi Tamás V.
Havasi Bálint V.
Joó Máté V.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére

UTE Diákolimpia, 2013. február 04.

Hadobás Zétény I.
Rickert Zsófia II.
Brousil Dorka III.
Havasi Bálint III.
Klemán Krisztián III.
Németh Alex III.
Sebestyén András III.
Rickert Ferenc IV.
Brousil Zsolt V.
Lengyel Miksa V.
Ruczek Zsombor V.
Havasi Tamás VII.
Poós-Máté Kamilla VII.
Versenybeszámoló Vissza a lap tetejére